A túlélő szerveren újragenerálásra került a pokol, és vég világ. Az újragenerálás azért volt szükséges, mivel ezekből a világokból már szinte minden értékes tárgyat, és blokkot elvittek a régebbi játékosok. Viszont így az új játékosoknak is lehetőségük nyílik összegyűjteni ezeket.
